Somon DNA Aşısı

Somon DNA Aşısı

SOMON DNA AŞISI

Cildimiz yaşla birlikte nemini kaybeder, esnekliği sağlayan kollajen ve elastik lifler zayıflar. Cildin zamanla kaybolan nemini sağlamak ve hasara uğramış cilt altı dokuyu desteklemek için Somon DNA aşısı uygulanmaktadır.

Somon DNA’sından üretilen ve içeriğinde yoğun B kompleks vitaminler ile birlikte peptidler, hyaluronik asit ve onarıcı proteinlerin bulunduğu bir üründür. Bu ürün cilde enjeksiyonlar şeklinde uygulanır. Enjeksiyonlar ayda 1 seans ve toplam 3-4 seans şeklinde yapılmaktadır.

Cilt yenilemede klinik olarak kanıtlanmış, yepyeni ve üstün bir yaklaşım sunan protokoldur. Bu protokol cilt yapısını güçlendirerek, cildin elastikiyet ve sıkılığını artırır. Fibroblastların trofizmini artırır ve UVB nedeniyle oluşan radyasyon hasarını engeller. Cildin azalan nem dengesini düzenler. Etkin cilt rejenerasyonu ve fibroblastların/cildin fizyolojik revitalizasyonunu sağlar. Pürüzsüz, sağlıklı görünen ve daha aydınlık bir cilde sahip olan kişi yepyeni bir enerji ve ışıltı kazanır.
 
Somon DNA'sı  mikro dolaşımı ve oksijenlenmeyi artıran maddelerle birlikte deri altına enjekte edilir. İşlem ağrısız olup, anestezi gerektirmez. 15-20 dakika süren seans sonrası kişi günlük aktivitesine devam edebilir. Seans aralıkları kişinin cilt yaşı ve cilt tipine göre ayarlanmakla birlikte genellikle ayda bir ya da iki defa uygulanır. 1, 3, 5, 7 inci haftalarda uygulanan tedavilerden sonra 6 ayda bir idame ( koruyucu) seanslar uygulanabilir. Kombine tedaviler ile birlikte çok daha kalıcı güzel sonuçlar almak mümkündür.

İlk seanslardan itibaren deride canlı ve parlak görünüm fark edilmeye başlar, daha sonra zamanla DNA tamiriyle birlikte uzun vadeli kalıcı değişiklikler meydana gelir. Somon DNA'sı, özellikle yazın  sıcak hava ve güneşten dolayı yıpranan cildin yenilenmesi amacıyla, 30 yaşından sonra kırışıklık, kuruluk, sarkma ve lekelenme problemi olan herkese güvenle kullanılabilir. Günümüzde anti-aging amaçlı kullanılan somon DNA'sı  hacminin 10 bin katı suyu tutarak, derinin nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Bilindiği üzere derinin nemlendirilmesi, kırışıklığın önlenmesinde ilk ve en basit adımdır. Uygun vakalarda,  deneyimli hekimler tarafından uygulandığı takdirde, son derece başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür.

 

Somon DNA aşısının etkileri nelerdir?

İçeriğindeki B kompleks vitaminleri, onarıcı proteinler ve hyaluronik asit cildi nemlendirir, kollajen ve elastik lifleri yeniler, cilt altındaki dolaşımı artırarak cildin kendini yenilemesini sağlar.

 

Somon DNA aşısı kimlere uygulanır?

30 yaş üzerindeki her cilt tipinde uygulanabilir. Kuru cilt tiplerinde, ince kırışıklıkları olan ciltlerde, lazer tedavilerinden sonra cildi desteklemek için oldukça etkilidir.

Parlayan, aydınlanmış, pürüzsüz ve yumuşak cilde dönüş!
Somon DNA ile yüzdeki doğal ifade değişmeden, görünür gençlik geri kazanılır. Parlayan ve ışıldayan cilt, tazelenmiş ve enerjik bir görünüm kazanır.

Somon DNA aşısı nerelerde kullanılır?

Yaşlanma süresi boyunca, vücudu saran cildin etkilendiği her yüzeyde kullanıma uygundur. Cildin zaman içerisinde karşı karşıya kaldığı değişikliklere bağlı olarak ihtiyaca göre spesifik kullanım sağlamaktadır.
 
Cilt yapısının düzenlenmesinde,

    Yüz, boyun-dekolte, el, dudak bölgelerinin yenilenmesi, onarımı ve gençleştirilmesinde,
    Göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılmasında (şişlik ve koyu halkaların giderilmesinde),
    Hamilelik sırasında ve kilo alıp vermeler sonucunda oluşan çatlakların tedavisinde,
    Hormonal saç dönülmesi tedavisinde,
    Akne skarlarının tedavisinde,
    İç kol ve dizde görülen sarkma ve çatlak tedavilerinde kullanılır.

 
Somon DNA Aşısının Etki Süresi Nedir?

İlk seanstan itibaren ciltteki etki anında görülür ve kademeli olarak her seanstan sonra artar. Ortalama 12 ay boyunca etkinliğini korur.

 

Somon DNA Aşısı